سلدا

مایع پاک کننده سرویس بهداشتی

Article

از میان سطوحی که احتیاج به پاکیزگی مداوم دارند، سرویس بهداشتی و حمام مهم ترند. به اصطلاح برق افتادن کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی، همیشه برای افراد مهم است. اما به دلیل تنوع محصولات شوینده به خصوص مایع پاک کننده سرویس بهداشتی، انتخاب گاهی سخت می شود.

از این رو خانه داران به سراغ یک مایع پاک کننده سرویس بهداشتی می روند که بتواند هم محیط را تمیز نماید و هم مصرف آن راحت باشد و نه تنها بوی بدی نداشته باشد بلکه بوی بد محیط سرویس بهداشتی را از بین ببرد. خیلی وقتها این موضوع باعث می شود که خانه داران به جای خرید مایع پاک کننده سرویس بهداشتی یک مایع سفید کننده را خریداری میکنند و سعی در تمیز کردن سرویس بهداشتی میکنند. ولی حتما باید توجه داشت که مایعات سفید کننده فقط لکه ها را بی رنگ میکنند و هرگز جرم های ایجاد شده به دلیل سختی آب را پاک نمی کنند ولیکن چون رنگ جرم های ایجاد شده کم رنگ شده است به اشتباه مصرف کنندگان فکر می کنند که پاک شده اند.

بسیار باید توجه کرد در این حالت به دلیل از بین نرفتن جرمها و متخلخل بودن (زبر بودن ) سطوح سرویسهای بهداشتی به سرعت دوباره کثیفی جذب سطح میشود و این در حالیست که اکثر خانه داران متوجه این موضوع نمی شوند. به همین دلیل خانه داران بدون اینکه متوجه شوند به دلیل انتخاب اشتباه مایع پاک کننده سرویس بهداشتی به دفعات خیلی بیشتری مجبور به تمیز کردن سرویسهای بهداشتی خود هستند. همچنین توجه کنید مایعات سفید کننده چه به صورت رقیق باشند و چه به صورت غلیظ باشند انحصارا به صورت تخصصی مایع پاک کننده سرویس بهداشتی نمیتوانند تلقی شوند.

در صورتی که اگر این مصرف کنندگان به این موضوع دقت نمایند بسیار فرایند راحت تری را برای تمیزی سرویسهای بهداشتی خود خواهند داشت. زیرا از بین بردن جرمها سطح را سیقلی و براق میکند که کثیف شدنهای بعدی را به تعویق می اندازد. همچنین شما از این تمیزی واقعی لذت خواهید برد.

حال راه حل چیست؟ برای حل این موضوع به راحتی میتوانید با اطمینان خاطر با انتخاب و مصرف مایع جرم گیر سلدا, یک مایع پاک کننده سرویس بهداشتی خیلی مناسب که تمام مزایا را برای شما به ارمغان می آورد داشته باشید.

1039960750051001B

تنوع مایع پاک کننده سرویس بهداشتی

پاکیزه نگه داشتن محیط منزل یکی از کار های روز مره و عادی زندگی همه ی ماست؛ اما در حال حاضر، تنوع مواد شوینده با برند ها و قیمت های مختلف ما را برای انتخاب یکی از آن ها، سر در گم می کند. مواد شوینده دسته بندی های زیادی دارند. همین تنوع محصولات باعث شده برای پاک کردن هر سطح و هر لکه ای یک نوع شوینده به بازار معرفی شود. از میان سطوحی که احتیاج به پاکیزگی مداوم دارند، سرویس بهداشتی و حمام مهم ترند. به اصطلاح برق افتادن کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی همیشه برای افراد مهم است؛ اما به دلیل تنوع محصولات شوینده به خصوص مایع پاک کننده سرویس بهداشتی انتخاب گاهی سخت می شود. این گستردگی در شیوه تمیز کردن سطوح هم وجود دارد.

1039961750051001B

نکات مهم خرید مایع پاک کننده سرویس بهداشتی

برای خرید یک مایع پاک کننده سرویس بهداشتی و یا به طور کل هر شوینده دیگری باید به چند عامل مهم که به شما در انتخاب و خرید کمک می کند توجه کنید:

1)سطوحی که می خواهید تمیز شوند: شما اول باید بخش هایی را که احتیاج به مواد شوینده دارند را خوب بررسی کنید و ببینید که لکه ها و کثیفی های آن از چه نوعی هستند. برای مثال اگر می خواهید کاشی و سرامیک آشپزخانه را تمیز کنید به مایع پاک کننده ای احتیاج دارید که قابلیت چربی زدایی بالایی داشته باشد. آشپزخانه همیشه محل تجمع چربی هاست. این چربی ها باید به طور مرتب از روی سطوح پاک شوند چرا که کهنه شدن آن ها از بین بردنشان را سخت خواهد کرد.

2)قیمت: به دلیل وجود مارک های متنوع مایع پاک کننده سرویس بهداشتی در بازار، مواد شوینده نیز قیمت های متفاوتی دارند. پس با توجه به نوع مایع پاک کننده ای که احتیاج دارید، باید به دنبال یک برند با قیمت مناسب باشید. پیدا کردن یک شوینده با قیمت مناسب به معنی پیدا کردن کمترین قیمت نیست. شما هنگام خرید مایع پاک کننده سرویس بهداشتی باید قیمت را با معیار هایی مثل قدرت پاک کنندگی ماده، وزن، غلظت و غیره بسنجید؛ مثلا برای تهیه یک مایع پاک کننده سرویس بهداشتی باید نسبت به میزان آلودگی محیط تصمیم بگیرید، نوع رقیق آن را انتخاب کنید یا نوع غلیظ. البته عامل تأثیر گذار بر این بخش به بودجه خرید شما و مبلغی که می خواهید به این بخش اختصاص دهید بر می گردد.

3)توضیحات و ترکیبات مایع پاک کننده سرویس بهداشتی: بهتر است هنگام خرید مایع پاک کننده سرویس بهداشتی بخش اطلاعات محصول را بخوانید و اگر نکته ویژه ای یا توضیح خاصی دارد، از آن مطلع شوید. اغلب این محصولات مایع پاک کننده سرویس بهداشتی در بخش توضیحات بهترین شیوه کار با مایع شوینده را هم توضیح می دهند. برای اثر بخشی بهتر می بایست به آن دستور العمل ها عمل کنید؛ مثلا اگر در توضیحات نوشته بود بگذارید مایع پاک کننده سرویس بهداشتی چند دقیقه بر روی سطح مورد نظر بماند حتما این کار را انجام دهید. از بین بردن بعضی از لکه ها نیاز مند گذشتن زمان است. در این بخش به توضیحاتی که راجع به کارایی محصول نیز گفته می شود توجه کنید. بعضی از مایع های پاک کننده چند منظوره هستند و تعدادی از آن ها فقط مناسب انجام یک کارند.

1039962750051001B

جرم گیر، پاک کننده، سفید کننده و ...

مایع پاک کننده سرویس بهداشتی خود تنوع گسترده ای دارند. جرم گیر، پاک کننده، سفید کننده، ضد عفونی کننده همه و همه مواردی هستند که در هنگام تهیه مایع پاک کننده سرویس بهداشتی به آن بر می خورید. در مورد نظافت سرویس بهداشتی و حمام برق افتادن و عاری از لکه و جرم بودن برای همه مهم است برای این کار به جز این که باید مایع پاک کننده سرویس بهداشتی قدرتمندی را تهیه کنید، باید فواصل روز های نظافت را هم کاهش دهید. این یعنی حداقل هفته ای یک بار باید به فکر تمیز کردن دستشویی و حمام منزل خود باشید و اجازه ندهید جرم ها با گذشت زمان قوی تر بشوند. در هر بار تمیز کردن هم بهتر است، به ماده مایع پاک کننده سرویس بهداشتی بابت از بین بردن لکه ها زمان بدهید و پس از آغشته کردن محیط به مایع پاک کننده سرویس بهداشتی فوراً آبکشی را آغاز نکنید. برای انجام تمیز کاری از برس ها و فرچه های مناسب استفاده کنید تا قدرت مایع پاک کننده سرویس بهداشتی را چند برابر کند و نظافت سریع تر انجام شود.

منبع:تهیه شده توسط واحد R&D سلدا