سلدا

مایع جرم گیر سلدا

مایع جرم گیر 100 گرمی

مایع جرم گیر 100 گرمی سلدا

  • مایع جرم گیر 100 گرمی

  • selda

  • 100

  • برای این محصول کاتالوگی وجود ندارد.
@title

1/1


چند منظوره

مشخصات محصول

Product Features

نوع جرم گیر

مایع

حجم (میلی لیتر)

100


توضیحات

Explanations

جرمگیر سلدا با رایحه کنترل شده جهت راحتی مصرف ، کاملاً بدون جوهرنمک وبدون بوی کلر، فاقد هرگونه حلال و دوست محیط زندگی شماست و اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد.

این محصول هیچگونه گاز سمی و مضر ازخودمتصاعدنمیکند و نه تنها با عملکردی بینظیر رسوبات و جرم آب را پاک میکند، علاوه بر قابلیت مصرف روی سطوح لعابی حمام و سرویس های بهداشتی، به راحتی شیرآلات استیل را کاملاً تمیز وبراق می نماید.

لازم به ذکر است چنانچه برای اولین بار از مایع جرمگیر سلدا استفاده نمایید، بوی کلررا استشمام خواهید کرد که این بو مربوط به آزادشدن گاز کلر رسوب کرده از شوینده های قبلی میباشد و پس از دو تا سه نوبت استفاده از جرمگیر سلدا دیگر بوی نامطبوعی استشمام نخواهید کرد.

جرمگیرسلدا نه تنها هیچگونه خوردگی درلوله های فاضلاب شما ایجاد نمیکند بلکه از آنها محافظت کرده وبرخلاف بسیاری ازمحصولات موجود دربازار، جرم را به صورت محلول و روان درآورده لذا باعث گرفتگی مسیر لوله فاضلاب نمی شود. جرمگیرسلدا که مطابق با استانداردهای روز اروپا تولیدمیشود، دارای ماده نفوذکننده با تکنولوژی سیلیکونی است که به راحتی به رسوبات نفوذ کرده و شستشو را بسیارآسان میکند.

این محصول بی همتا ،هیچگونه لکه یا اثررنگی روی سطوح شما باقی نمیگذارد و در صورت استفاده مرتب ازآن ، تمیزکنندگی های بعدی آسانتر میشود.


ثبت نظر

Submit a comment