سلدا

مایع جرم گیر سلدا

Article

بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های خانم های خانه دار استفاده از یک مایع جرم گیر مناسب است.

با نام جرم گیر عمده مردم, جوهر نمک در ذهنشان تداعی میکند و همین نام جوهر نمک ترس از خطرات این ماده را در دلشان می اندازد. در صورتی که با پیشرفت تکنولوژی میتوان مایعات جرم گیری ساخت که کاملا کم خطر هستند. ولیکن مهم ترین معضل در تولید این محصولات عدم توازن کافی در قدرت ایمنی و قدرت پاک کنندگی هست. چرا که وقتی سعی میشود ایمنی محصول بالا رود از قدرت پاک کنندگی آن کاسته می شود و وقتی میخواهند قدرت پاک کنندگی آن بالا رود از قدرت ایمنی آن کاسته میشود. اما با پیشرفت تکنولوژی این موضوع محقق شده است که همزمان با بالا رفتن قدرت پاک کنندگی شما بتوانید از قدرت ایمنی بالایی نیز برخوردار باشید. لذا مایع جرم گیر سلدا با همین تکنولوژی پیشرفته ساخته شد و نگرانی و دغدغه را از مصرف کنندگان کاست. مایع جرم گیر سلدا محصولی است بسیار پیشرفته که با اولین مصرف متوجه قدرت پاک کنندگی آن خواهید شد. فقط کافیست بر روی سطح ریخته و پس از گذشت چند ثانیه با یک اسکاچ و یا فرچه سطح را کاملا تمیز و براق نمائید.

با بالا بودن قدرت ایمنی مایع جرم گیر سلدا به راحتی میتوانید حتی شیر آلات را تمیز نمایید ( این در حالیست که اگر با جوهر نمک شیر آلات تمیز شوند پس از مدتی آنها سیاه و یا کدر می شوند.) فقط توجه داشته باشید که شیر آلات استیل باشند و یا آبکاری آنها اصلی باشند. چرا که برخی آبکاری ها تقلبی هستند و حتی اگه با آب خالص نیز شسته شوند باز هم پس از مدتی سیاه می شوند و یا تغییر رنگ میدهند. ولی اگر از شیر آلات اصلی استفاده میکنید به راحتی میتوانید آنها را با مایع جرم گیر سلدا تمیز و براق نمائید.

دغدغه دیگر مصرف کنندگان , تماس مایعات جرم گیر با پوست است. به طوری که وقتی برخی از مایعات جرم گیر با پوست تماس پیدا میکنند باعث تحریکات شدید پوستی و یا حتی سوختگی و یا تاول زدن پوست میشوند. تکنولوژی مایع جرم گیر سلدا به حدی پیشرفته است که در صورت تماس با پوست سالم به راحتی میتوانید آن را کاملا با آب بشوئید و نگران سوختگی و یا تاول پوستتان نباشید.

این نگرانی برای این دسته محصولات بسیار به جاست چرا که احتمال پاشش قطرات مایع جرم گیر در حین پاشش به سطح و یا پاک کردن بسیار بالاست.

پس با مایع جرم گیر سلدا اصلا نگران نباشید و با خیال راحت از تمیز کردن لذت ببرید.

مورد بعدی که خیلی از مصرف کنندگان جوهر نمک را آزارمیدهد بوی بد آن است. در صورتی که مایع جرم گیر سلدا نه تنها بوی بد نمیدهد بلکه با یک بوی اسانس ملایم معطر شده است. البته شما ممکن است در اولین پاک کنندگی کمی بوی نا مطبوع احساس کنید که آن به دلیل استفاده از مایعات نامرغوب قبلی است و پس از دو یا سه بار استفاده از مایع جرم گیر سلدا که اثرات قبلی از بین میرود دیگر بوی نامطبوع احساس نمیشود. (توجه کنید مایع جرم گیر سلدا به خودی خود به هیچ عنوان از خود گازی متصاعد نمیکند و یا بوی نا مطبوع نمی دهد)

منبع:تهیه شده توسط واحد R&D سلدا