سلدا

تمیز کننده سینک ظرفشوئی

Article

تمیز کننده سینک ظرفشوئی

یکی از مشکلات عدیده خانه داران تمیز کردن سینکهای ظرفشویی است. یک سوال اینجا مطرح است که چرا؟

مگر نه این است که از مایع ظرفشوئی استفاده میشود و مایع ظرفشوئی خودش یک نوع پاک کننده محسوب میشود؟

پاسخ این است که آب مصرفی حاوی سختی است و مایع ظرفشوئی توانایی از بین بردن جرم آب را ندارد لذا به مرور زمان سختی آب به صورت رسوب بر روی سطوح سینک ظرفشوئی تجمع پیدا میکند. اینجاست که حضور یک تمیز کننده سینک ظرفشوئی مهم می شود.

خوب خرید یک محصول به نام تمیز کننده سینک ظرفشوئی که تنها قرار است هر چند وقت یکبار مورد استفاده واقع شود مقرون به صرفه نیست. پس راهکار چیست؟ به جای استفاده از تمیز کننده سینک ظرفشوئی اگر یک مایع جرم گیر مطمئن در منزل داشته باشید به راحتی میتوانید پس از اتمام شستشوی ظروف از مایع جرم گیر استفاده کرده مقداری بر روی سطح ریخته با اسکاچ تمیز کنید و آبکشی کنید.


1039967560051001B


حتما توجه داشته باشید که در بازار چندین نوع مایع جرم گیر وجود دارد و حتما باید از مایع جرم گیر مناسب و غیر جوهر نمکی و بدون خوردگی به عنوان مایع تمیز کننده سینک ظرفشوئی استفاده شود.

شما اگر یک مایع جرم گیر سلدا در خانه داشته باشید میتوانید آن را به عنوان تمیز کننده سینک ظرفشوئی به راحتی و بدون هیچگونه نگرانی مصرف کنید.

در نظر داشته باشید پاک کردن سینک ظرفشوئی با مایع جرم گیر سلدا به صورت مرتب باعث دیرتر جرم گرفتگی سینک ظرفشوئی می شود. ضمنا نه تنها سینک بلکه شیر آلات ظرفشوئی را نیز به راحتی میتوانید تمیز و براق نمایید. همچنین این محصول میتواند از گرفتگی لوله های فاضلاب ظرفشوئی بکاهد و از ایجاد بوی نامطبوع نیز بسیار کاسته شود.

پس فراموش نکنید مایع جرم گیر سلدا یک مایع تمیز کننده سینک ظرفشوئی مطمئن در منزل شما محسوب میشود.

نکاتی در رابطه با تمیز کننده سینک ظرفشویی

یکی از فاکتور هایی که بهداشت و سلامت خانه و خانواده را تضمین می کند تمیز کردن و ضد عفونی کردن سینک ظرفشویی می باشد. سینک ظرفشویی یکی از محل های حساس در خانه می باشد که به صورت مداوم با مواد غذایی مصرف شده، تماس مستقیمی دارد. بنابراین رسیدگی و نگهداری از سینک های ظرفشویی نیازمند دقت زیاد در انتخاب نوع تمیز کننده سینک ظرفشویی و استفاده از آن را دارد. اصولا در سینک ظرفشویی به دلیل وجود رطوبت علاوه بر زنگ زدگی بدنه سینک ظرفشویی، به دلیل حضور پسماند مواد غذایی می تواند مکان مناسبی برای رشد انواع میکروب ها و باکتری ها باشد. به همین دلیل یکی از فاکتورهایی که باید در انتخاب نوع تمیز کننده سینک ظرفشویی در نظر گرفت قابلیت ضدعفونی کنندگی تمیز کننده ها می باشد یعنی حتی بعد از استفاده از تمیز کننده سینک ظرفشویی، سینک ظرفشویی ضدعفونی شده و محل شسته شده عاری از هر گونه میکروب و باکتری مضر شود. البته بعضی از خانواده ها تمایل زیادی دارند علاوه بر ضد عفونی شدن و تمیز شدن سینک ظرفشویی با استفاده از تمیز کننده سینک ظرفشویی ، بدنه سینک ظرفشویی نیز بعد از شستشو براق شود و به اصطلاح خود نمایی کند که می تواند زیبایی محیط آشپزخانه را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

شما میتوانید از تمیز کننده سینک ظرفشویی در زمان های که وقت نارید ومی خواهید سینک تمیزی داشته باشید استفاده کنید. استفاده از تمیز کننده سینک ظرفشویی سلدا در چند دقیقه سینک زیبا و درخشنده ای را به شما تحویل می دهد.


1039966560051001B


یکی از مهم ترین دغدغه بانوان خانه دار، تمیز کردن و شستشوی سینک آشپزخانه است. که تمیز کننده سینک ظرفشویی این کار را راحت می کند.نکته مهمی در این زمینه وجود دارد و آن نکته این است که انواع سینک های آشپزخانه با روش های مختلفی نیز تمیز می شوند. برای بعضی از سینک های آشپزخانه، آب بهترین نوع تمیزکننده سینک ظرفشویی است و برای بعضی دیگر از سینک های ظرفشویی باید از مواد خاصی به عنوان تمیز کننده سینک ظرفشویی استفاده کرد.

حال در ادامه به انواع تمیز کننده سینک ظرفشویی می پردازیم. مهم ترین علت استفاده از انواع تمیز کننده سینک ظرفشویی، نوع سینک استفاده شده در آشپزخانه می باشد؛ زیرا جنس و نوع سینک استفاده شده در آشپزخانه مهم ترین علت استفاده از انواع تمیز کننده ها است. البته یک قانون کلی و جامع نیز وجود دارد که آن قانون این است که باید حداقل روزی یک مرتبه سینک آشپزخانه شسته شود. حال این یک مرتبه می تواند با آب یا هرنوع محلول دیگری باشد. در ادامه به انواع مختلف سینک های موجود در بازار و نوع تمیز کننده سینک ظرفشویی آنها می پردازیم:

سینک های آهنی و فلزی:

این سینک ها به دلیل جنس فلزی که در آنها استفاده شده و ضخامت کم آنها بسیار براق، انعطاف پذیر و سبک می باشند به همین دلیل طرفداران زیادی نیز دارند. یکی از بهترین روش ها برای مراقبت و نگهداری از این نوع سینک ها استفاده از تمیز کننده سینک ظرفشویی سلدا می باشد. تنها تفاوت نگهداری این نوع سینک ها نسبت سایر نمونه ها، شستشوی مداوم آن با تمیز کننده سینک ظرفشویی در طول شبانه روز است.


1039968560051001B


استیل ضد زنگ

مراقبت از این سینک ها نسبت به سایر سینک ها راحت تر بوده و تنها نکته ای که باید در هنگام تمیز کردن این نوع سینگ ها بهتر است برای براق و درخشنده شدن آن ها از تمیز کننده سینک ظرفشویی استفاده کنید.

در اخر باید گفت که مایع تمیز کننده سینک ظرفشویی از مواد مرغوب تهیه گردیده است. کارشناسان ما در این زمنیه با تحقیقات بسیار از موادی در تمیز کننده سینک ظرفشویی استفاده می کنند که به سینک آسیب نرساند.

منبع:تهیه شده توسط واحد R&D سلدا