سلدا

اسپری گاز پاک کن

Article

مسلماً دیدن سطح کثیف یک اجاق گاز برای هیچکس خوشایند نیست. چه بسا اشخاص بسیاری با دیدن آن تصور بر آلودگی غذای پخته شده در آن خانه را پیدا می کنند. حتی برخی دلالت بر بی سلیقی خانم خانه دار دارند.

ولیکن از طرفی افراد زیادی هستند که به دلیل عدم رعایت پخت و پز مناسب و دیر به دیر تمیز کردن و یا استفاده از یک اسپری گاز پاک کن نامناسب دیگر, تمیز نمودن اجاق گاز برایشان تقریبا ناممکن شده است. چرا که به دلیل استفاده از اسپری گاز پاک کن نامناسب جرم و چربی را به صورت ناخودآگاه آمیخته با سطح اجاق گاز می کنند که این آسیب خیلی وقتها قابل جبران نمی باشد و برای همیشه یک اجاق گاز کدر و به ظاهر آلوده را خواهند داشت.

پس برای عدم ایجاد چنین مشکلی همیشه از کیفیت اسپری گاز پاک کن مصرفی مطمئن شوید. می توان برای حل چنین مشکلاتی تنها با خرید یک محصول به جای پر کردن قفسه های آشپزخانه و هزینه کردن برای خرید چندین محصول همزمان به راه حلی ایده آل رسید.

راه حل استفاده از مایع چند منظوره سلدا است. مایع چند منظوره سلدا محصولی است که با خرید آن می توان یک اسپری گاز پاک کن را نیز به خانه برد.

برای این منظور اسپری مایع چند منظوره سلدا را به سطح اسپری نموده و قدری صبر نمائید سپس با یک اسکاچ سطح را مالش دهید تا کاملا چربیها حل شوند و درنهایت با یک دستمال با قدرت جذب خوب سطح را کاملا تمیز و براق نمایید. برای استفاده از اسپری چند منظوره سلدا به عنوان اسپری گاز پاک کن محدودیتی ندارید و حتی میتوانید به صورت روزانه اجاق گازتان را تمیز نمائید. فقط احتیاط نمایید که برخی از نوشته های اجاق ها ناپایدارند و با سایش زیاد حتی با آب نیز پاک میشوند. لذا بر روی اینگونه نوشته ها با احتیاط کامل عمل نمائید.

منبع:تهیه شده توسط واحد R&D سلدا