سلدا

اسپری تمیز کننده داخل خودرو

اسپری تمیز کننده داخل خودرو محصولی ضروری برای تمیز کردن هر خودرو برای افرادی که از ضرر مواد شوینده مایع و سایر پاک کننده های عمومی به وسایل نقلیه وارد می کنند آگاه و نگران هستند می باشد. بسیاری از ما تا زمانی که نتایج مطلوب را در مورد یک محصول ندانیم آن را ارائه نمی دهیم با این حال ، ناآگاهانه ، ممکن است از مواد شیمیایی سوز آور استفاده کنیم که برای وسیله نقلیه ، سلامتی و محیط زیست خطرناک باشد. در این مقاله قصد داریم برخی از مزایا و معایب استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو را توضیح دهیم.آیا قصد شستشو و تمیز کردن ماشین و همچنین داخل ماشین خود را دارید؟ اگر قصد صرفه جویی در هزینه شستشوی خودرو و همچنین آب را دارید ، اسپری تمیز کننده داخل خودرو می تواند یک نجات دهنده باشد.

نقش اسپری تمیز کننده داخل خودرو چیست؟

تمیز کردن محصولات، نقش اساسی در زندگی روزمره ما دارند. زیرا با از بین بردن ایمن و موثر خاک ها، میکروب ها و سایر آلودگی ها، می توان از شیوع بیماری های عفونی جلوگیری کرد. مواد شیمیایی به کار رفته در تمیز کننده هایی مانند شوینده های لباسشویی، انواع سفید کننده ها، اسپری تمیز کننده داخل خودرو و غیره به بهبود روند پاکسازی و نظافت کمک خواهند کرد. در همین راستا، می خواهیم در ادامه مقاله شما را با مزیت های استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو و انواع آن آشنا کنیم.

@image

بررسی مزیت های اسپری تمیز کننده داخل خودرو

- افزایش دید راننده: تمیز نگه داشتن پنجره اتومبیل یکی از مواردی است که اهمیت بالایی دارد. زیرا به غیر مسئله انتقال بیماری ها، کثیف بودن شیشه های خودرو سبب شده تا راننده دید کافی نداشته و در مواردی منجر به تصادف و ایجاد خسارات سنگین شود( گاهی هم ممکن است با تلفات افراد همراه باشد).میتوان با استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو به این امر کمک کرد. از طرفی هر چه محدوده داخلی و بیرونی خودرو را تمیز نگهدارید، از نظر ظاهری ارزش وسیله نقلیه با اسپری تمیز کننده داخل خودرو شما بیشتر خواهد شد.

- صرفه جویی در مصرف آب: به جای اینکه برای شستن ماشین بالای بیست لیتر آب مصرف کنید، می توان اسپری تمیز کننده داخل خودرو را برای بخش های داخلی به کار برده بدون آن که نیازی به مصرف یک قطره آب باشد. به این ترتیب با استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو می توان در مصرف آب نیز صرفه جویی کرد.

- آسیب نرساندن به قطعات خودرو: فرمول های شیمیایی اسپری تمیز کننده خودرو، شامل مجموعه ای از روان کننده های خاص و ترکیبات دیگری است که ذرات خاک را در کناری حاشیه می کند. این اسپری تمیز کننده داخل خودرو به شما این امکان را می دهد بدون خراش برداشتن، سطح اتومبیل خود را مرتبا پاک کنید.

- صرفه جویی در وقت: هنگامی که از اسپری تمیز کننده داخل خودرو بی آب برای نظافت اتومبیل خود استفاده می کنید، این کار را می توانید با سرعت بالا و با صرف وقت کمتری انجام دهید. استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو به شما این امکان را می دهد تا ظرف 30 دقیقه تمام سطوح را پاکسازی کنید.

- حفاظت از محیط زیست با اسپری تمیز کننده داخل خودرو: شستن ماشین در معابر عمومی( کنار جوی های داخل شهر) با آب شهری، موجب آسیب رساندن به محیط زیست می شود. زیرا با وجود کمبود آب، هم آب بیش تری هدر می رود و هم اینکه پس مانده های حاصل از شست و شوی اتومبیل، حاوی ذرات آلوده، خاک، گاز بوده که طی مراحلی در نهایت وارد دریاچه ها، رودخانه ها و دریاها شده و باعث آلودگی منابع آبی بزرگ تر می شوند.

- پاکسازی کامل: ترکیبات شیمیایی اسپری تمیز کننده داخل خودرو به شما کمک کرده تا همه لکه های موجود در اتومبیل را که با قابل آب رفع نیستند را از بین ببرید.

@image

معایب اسپری تمیز کننده داخل خودرو

برای اتومبیل های بسیار کثیف و کامیون ها خوب نیست.شستن خودروها با اسپری تمیز کننده داخل خودرو برای تمیز کردن خودروهای بسیار کثیف خیلی مناسب نیست. آنها وقتی که کمی کثیف شده اند ، به عنوان راهی برای تمیز کردن خودرو شما ایده آل تر هستند. اتومبیل ها و کامیون های سنگین کثیف به مقدار قابل توجهی اسپری تمیز کننده داخل خودرو برای کار کارآمدتر نیاز دارند.

می تواند طولانی تر از یک شستشوی خودرو سنتی باشد.شستشوی خودرو به روش های عادی به مراحل بیشتری نسبت به اسپری نیاز دارد اما همه اینها خیلی سریع انجام می شود. شستشوهای عادی با آبکشی شروع می شود که می توانند کمی از خاک را از بین ببرند. آنها سپس خودرو را با مواد شوینده خیس می کنند و به خود مواد اجازه می دهند تا کثیفی ها را از بین ببرد و سپس به سرعت با یک دستمال شستشو برداشته می شود. البته این روش نیازی به یک مرحله خشک کردن جداگانه ندارند اما خشک کردن یک ماشین شستشوی معمولی می تواند خیلی سریع با یک حوله بزرگ خوب و با کیفیت پیش برود.

@image

معرفی انواع اسپری تمیز کننده داخل خودرو

به دلیل قیمت مناسب و راحت بودن استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو ، اکثر افراد ترجیح می دهند شست و شوی اتومبیل های خود را با آنها انجام دهند. در حال حاضر برندهای مختلفی از این تمیز کننده های صنعتی در بازار موجود است که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

1. اسپری تمیز کننده داخل خودرو برند سلدا: کیفیت این نوع اسپری تمیز کننده داخل خودرو به اندازه ای هست که بتوان در یک مرحله سطوح مورد نظر( مانند شیشه پنجرها، بخش های پلاستیکی و رنگی) را به طور کامل تمیز کرد. به دلیل ترکیباتی که دارند برای پاک نمودن نیکوتین و خاک مناسب می باشند. این اسپری تمیز کننده داخل خودرو بعد از اسپری کردن بر روی سطح های شیب دار و عمودی، دچار لغزش نشده و ثابت می ماند و به همین علت برای پاکسازی، حجم کمتری اسپری مصرف می شود.

سرعت عمل این اسپری تمیز کننده داخل خودرو بالاست و در کمترین زمان می توانید اتومبیل خود را تمیز کنید. معطر بودن این اسپری باعث شده بوی نامطبوع مواد نیکوتینی درون خودرو را برطرف کند. در زمان استفاده از اسپری تمیز کننده داخل خودرو به یک سری نکات توجه خاص داشت. مثلا هرگز این ماده اسپری تمیز کننده داخل خودرو را بر روی بخشهای حساس، مستقیما اسپری نکنید و به جای آن بهتر است این کار را با دستمال آغشته به مواد اسپری شده، انجام دهید. این اسپری تمیز کننده داخل خودرو برای قسمت هایی که در معرض تابش خورشید قرار دارند، مناسب نیستند


مقالات مرتبط

Related Articles


ثبت نظر

Submit a comment