سلدا

اسپری تمیز کننده خودرو

Article

احتمالا گاهی اوقات با دیدن خودروی خود به فکر صفر شوئی آن افتاده اید ولی از کیفیت کار کارواش خود مطمئن نیستید زیرا احتمال می دهید مایع اسپری تمیز کننده خودرو مصرفی به الیاف و قطعات خودروی شما آسیب برساند ولی چاره چیست ؟ آیا همیشه باید نگران بود؟

چاره آن استفاده از یک اسپری تمیز کننده خودرو معتبر است بدین منظور می توانید از مایع چند منظوره سلدا استفاده نمائید.

اسپری مایع چند منظوره سلدا را مانند یک اسپری تمیز کننده خودرو می توانید به تمام سطوح بیرونی موتور پاشش نمایید و با دستمال و یا فرچه کاملا تمیز نمایید. سپس با یک بطری آب تمام مایع و جرم و چربیها را شسته و آبکشی کنید و سپس با یک دستمال خشک نمائید.

برای تمام سطوح داخلی مثل ستونها , روکش صندلی و داشبورد, کفپوش و ... اسپری چند منظوره سلدا را اسپری نمایید و با یک دستمال خشک و با قدرت آبکشی عالی سطح را کاملا تمیز نمائید و تمام چرک و جرم را به دستمال منتقل نمائید. سپس با یک دستمال خیس دیگر سطح را کاملا تمیز نموده و با یک دستمال خشک دیگر کاملا تمیز نمائید.

برای سطوح بیرونی میتوانید مایع چند منظوره سلدا را ده برابر رقیق نمائید و مانند یک شامپو کارواش با یک ابر ساده تمام ماشین را تمیز نمایید و سپس با یک دستمال با قدرت آبکشی عالی سطح را خشک و تمیز نمائید.

توجه داشته باشید مایع چند منظوره سلدا مانند هر اسپری تمیز کننده خودرو معتبر تخصصی دیگر هیچگونه آسیبی به قطعات خودرو شما نمیزند ولیکن از آنجائیکه خوردو شما ممکن است در معرض نور مستقیم خورشید قراربگیرد اگر جرمها پس از شستشو کاملا از سطح پاک نشود می تواند اثرات سو داشته باشد.

لذا به راحتی با یک دستمال خیس و خشک خودتان در انتها سطح را از جرمهای شسته شده پاک نمائید و دیگر به هیچ عنوان نگران صفر شوئی خودرو خود نباشید.

منبع:تهیه شده توسط واحد R&D سلدا